V políčku s internetovou adresou by mělo být napsáno a pod ikonou zámečku byste vždy měli najít certifikát dokládající, že se skutečně nacházíte na stránkách Fio banky. Více o bezpečném používání internetu naleznete zde.

Pozvání do pořadu s tak citlivým tématem, které se hluboce dotýká každé naší rodiny, přijal psycholog a vysokoškolský pedagog Marek Herman, organizátor Víkendů pro otce s dospívajícím synem a Víkendů pro syny František Růžička a rodinný terapeut P. P

Provozovatelem serveru je MAFRA, a. s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328.

Všechna práva vyhrazena. Údaje mají pouze informativní charakter a mohou být změněny bez předchozího upozornění.

nabízí nejrychlejší ScreenShot a PrintScreen online jen pomocí webového prohlížeče a to bez doplňků. nabízí nejrychlejší ScreenShot a PrintScreen online jen pomocí webového prohlížeče a to bez doplňků. Nestačí obrázek? Nahrejte vide

Průkopnice počítačového programování, Grace Murrayová Hopperová, měla na zdi hodiny, jejichž ručičky obíhaly ciferník pozpátku.A byla velmi výjimečná osobnost. Není divu, že po ní Američané pojmenovali jeden ze svých torpédoborců.

The fun Shakes&Fidget browser game. Už ses registroval? login

SÚKL zajišťuje, aby v ČR byla dostupná pouze kvalitní, účinná a bezpečná humánní léčiva, a aby byly používány pouze bezpečné a funkční zdravotnické prostředky.

Předplacená karta plná výhod od Internet zdarma za každé dobití, levné volání, výhodné datové balíčky. Bez smlouvy a závazků.

Inzerce zdarma, internetový bazar - kupte si nový byt nebo prodejte staré auto, to vše zvládne náš Bazos - Vaše inzeráty.