Jihočeská vědecká knihovna jižní Čechy České Budějovice služby čtenářům - výpujčky knih, periodika, DVD, ...

Oficiální web skupiny Škwor. I přes probíhající festivalovou smršť jsme nezapomněli na úžasnou jarní unplugged tour, kterou jsme měli čest s Vámi prožít.

Vítáme Vás na stránkách České jezdecké federace . Jsme národní sportovní svaz zastřešující jezdecký sport v České republice v těchto disciplínách: skoky, drezura, všestrannost, spřežení, voltiž, reining, vytrvalost a drezura a vš

O nás. Vítáme Vás na stránkách Thomayerovy nemocnice, která patří mezi největší zdravotnická zařízení v České republice. Thomayerova nemocnice je moderně se rozvíjející klinické centrum, kde se poskytuje specializovaná medicína na velmi vysoké úrovni

Sára Bejlek vyhrála turnaj Tennis Europe v Rakousku. Sára Bejlek (2006, TE16 109) vyhrála mezinárodní turnaj Tennis Europe hráček do 16 let v rakouském Krems an der Donau.

Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. Jsme provozovatelem městské veřejné dopravy na území města Plzně a v jeho blízkém okolí.

VŠPJ - veřejná vysoká škola nabízející bakalářské studijní obory technického, ekonomického a zdravotnického zaměření s dlouhodobou praxí během studia.

Trojici filmů z MFF Karlovy Vary (Devadesátky, Diego Maradona, Bílý bílý den) hrajeme v průběhu července i srpna!

esmart V.3

Dánští medici jezdí na letní pitevní kurz do Brna už 50 let. Lékařská fakulta MU má za sebou kulatý ročník tradiční akce, která má počátky v nedořešené dánské legislativě týkající se výuky anatomické pitvy.