Úvodní stránka - Jihočeská vědecká knihovna v Českých ...
Jihočeská vědecká knihovna jižní Čechy České Budějovice služby čtenářům - výpujčky knih, periodika, DVD, ...
Škwor - oficiální web skupiny
Oficiální web skupiny Škwor. I přes probíhající festivalovou smršť jsme nezapomněli na úžasnou jarní unplugged tour, kterou jsme měli čest s Vámi prožít.
Česká jezdecká federace -
Vítáme Vás na stránkách České jezdecké federace . Jsme národní sportovní svaz zastřešující jezdecký sport v České republice v těchto disciplínách: skoky, drezura, všestrannost, spřežení, voltiž, reining, vytrvalost a drezura a vš
Thomayerova nemocnice -
O nás. Vítáme Vás na stránkách Thomayerovy nemocnice, která patří mezi největší zdravotnická zařízení v České republice. Thomayerova nemocnice je moderně se rozvíjející klinické centrum, kde se poskytuje specializovaná medicína na velmi vysoké úrovni
-Český tenisový svaz
Sára Bejlek vyhrála turnaj Tennis Europe v Rakousku. Sára Bejlek (2006, TE16 109) vyhrála mezinárodní turnaj Tennis Europe hráček do 16 let v rakouském Krems an der Donau.
PMDP - Plzeňské městské dopravní podniky a.s.
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. Jsme provozovatelem městské veřejné dopravy na území města Plzně a v jeho blízkém okolí.
VŠPJ | Jediná veřejná vysoká škola v Kraji Vysočina
VŠPJ - veřejná vysoká škola nabízející bakalářské studijní obory technického, ekonomického a zdravotnického zaměření s dlouhodobou praxí během studia.
- CKV
Trojici filmů z MFF Karlovy Vary (Devadesátky, Diego Maradona, Bílý bílý den) hrajeme v průběhu července i srpna!
esmart V.3
esmart V.3
- Masarykova univerzita
Dánští medici jezdí na letní pitevní kurz do Brna už 50 let. Lékařská fakulta MU má za sebou kulatý ročník tradiční akce, která má počátky v nedořešené dánské legislativě týkající se výuky anatomické pitvy.