Archiv diskuze -
Kdepak doma jsme to nezvládli, vyfrkával bílou nudli a z obou oči mu teklo bílé, takže jsem museli, zrovna když tam nebyla paní doktroka. Dnes večer ve 20.00 jedme na třetí penicilín, ale teprve po 14ti dnech to zabírá. Při té první injekci přestal j
...
Enatc -
Nová kolonie. Hvězdný čas: 2222.3,5 Generál Koda seděl ve svém velícím křesle na můstku velitelské lodi ANT 23. Místo vedle něj zůstávalo poslední měsíce prázdné.
UNIVERZITA PALACKÉHO V OLOMOUCI -
Analýzou dat výzkumu bylo zjištěno, že z celku 80 (100,0 %) respondentek si 76 (95,0 %) matek myslí, že jejich dvojčata jsou si emocionálně a duševně bližší než sourozenci s věkovým rozdílem, zatímco 4 (5,0 %) ženy odpověděly na tuto otázku záporně.
FF 2018 - Kompletní anotace - Amber - Systém pro ...
Jedním z hlavních kouzel Středozemě je její komplexnost a propracovanost, včetně 14ti Tolkienem uměle vytvořených jazyků. Ještě aby ne, sám byl vystudovaný filolog a profesor lingvistiky. Přednáška představí základní lingvistické principy a odvětví v
Rahesiz
div class="separator" style="clear: both; text-align: center;">a ...
Archiv diskuze -
Marita: k dotazu naúmrtí na mor u očkovaného králíka - na ifauně je v jednom článku od paní doktorky z Brna, že veterináři i chovatelé mohou vyhodnotit jako úmrtí na mor jiný případ, ke kterému může dojít po krmení kedlubnami - speciálně giganty.
Kronika Věstína a Věstínka - Genealogie
Komentáře . Transkript . Kronika Věstína a Věstínka
Přehled komentářů knih uživatele Děčínský |
Přehled komentářů knih uživatele Děčínský - Databáze knih. Životopisy autorů a jejich díla. Rozsáhlá knižní databáze.